Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: 48,57%

Dywidenda 50groszy

Zgłoś do moderatora
Jest wniosek

Zarząd SONEL S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 08-04-2019 podjął uchwałę w przedmiocie wystąpienia do Walnego Zgromadzenia Spółki z rekomendacją o wypłatę akcjonariuszom Spółki, w 2019 roku, dywidendy, w wysokości 50 groszy na jedną akcję (słownie: pięćdziesiąt groszy). 

Jednocześnie Spółka informuje, iż zgodnie z art. 382 § 3 Kodeksu spółek handlowych niniejszy wniosek zostanie skierowany w dniu 12-04-2019 roku, do Rady Nadzorczej Spółki w celu zaopiniowania. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SONEL 6,12% 10,40 2020-02-20 11:38:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.