Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,70 zł

Dywidenda 30% i wezwanie do sprzedaży oznacza mega wzrosty !!! Czytać !!

Zgłoś do moderatora
Za 2 tygodnie zostanie uchwalone prawie 30% dywidendy i tego samego pewnie dnia będzie podana do publicznej wiadomości informacja o sprzedaży wszystkich akcji przez głównego akcjonariusza !!!! Oznacza to że szykuje się nam dodatkowo obowiązkowe wezwanie na sprzedaż wszystkich pozostałych akcji (tak jest przy przekroczeniu progu 66%), kurs godziwy wezwania w mojej ocenie 12-15 zł plus 2,70 dywidendy to potencjał wzrostu w ciągu miesiąca to nawet 40-50%. Że sprzedaż jest pewna świadczy o tym wypłata dużej dywidendy i przeniesienie własności na jednego udziałowca (cel uproszczenie sprzedaży oraz obniżenie podatku-cypr). Kupować, nie zastanawiać się , przed nami, pewne i spokojnie zarobione pieniądze :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.