Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,25 zł , zmiana od tamtej pory: -7,88%
kwotę 405.325,60 PLN (słownie: czterysta pięć tysięcy trzysta dwadzieścia pięć złotych i sześćdziesiąt groszy), tj. 0,40 PLN (czterdzieści groszy) na jedną akcję, przeznaczyć na wypłatę dywidendy akcjonariuszom. Zgodnie z art. 364 § 2 Kodeksu spółek handlowych z dywidendy wykluczone są akcje własne będące w posiadaniu DGA S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DGA -1,30% 7,60 2022-09-23 16:47:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.