Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,40 zł , zmiana od tamtej pory: -8,92%
pytanie nowicjusza - czy na gpw po wypłacie dywidendy cena akcji spada czy teoria ekonomii w tym wypadku nie ma zastosowania? chodzi o to że za odebraną dywidendę 14 chciałem sobie kupić kolejnych kilka akcji hydrotoru i nie wiem w którym momencie to zrobić. Widze to tak jest wypłata pieniędzy wiec firma staje się mniej warta - wiec cena akcji powinna spaść.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROTOR -0,69% 28,60 2020-11-23 14:50:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.