Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,60 zł , zmiana od tamtej pory: -6,54%

Re: Dywidenda

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze - kurs po odcięciu dywidendy jest korygowany następnego dnia.
Po drugie - spółka nie jest mniej warta jeżeli wypłaca dywidendę ponieważ kwota na dywidendę pochodzi z jej wypracowanego zysku z roku poprzedniego.
Po trzecie - jeżeli chcesz akumulować akcje to ustaw zlecenie z limitem ceny. Gdy kurs zejdzie do tego poziomu transakcja się zrealizuje, pamiętaj jednak że przy tak mało płynnej spółce może się nie zrealizować w całości.
Pomogłem? :)
  • Dywidenda Autor: ~Hobbysta
  • Re: Dywidenda Autor: harrytracz
  • Re: Dywidenda Autor: ~Hobbysta
  • Re: Dywidenda Autor: ~mark

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROTOR -1,38% 28,60 2020-11-30 11:05:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.