Forum Giełda +Dodaj wątek

dwie radiostacje

Zgłoś do moderatora
Liszka z Maślanką odwołali 30.10. 13 prognozę wyników, ale tego samego dnia dla Rynku Zdrowia (newsletter) pochwalili się otwarciem 2 nowych radiostacji PET-CT oraz planie otwarcia trzeciej w grudniu. Podano też informacje o zysku w 2014r minimum 11.5 mln zł. Dla kogo są tak rozbieżne informacje (inwestorzy vs rynek medyczny), może o czymś nie wszyscy muszą wiedzieć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL 0,00% 27,90 2020-05-29 15:23:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.