Forum Giełda +Dodaj wątek

dramt akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Przecena idzie po całości. Wchodząc na poziomie 6,90 nie spodziewałem się tak niskiego kursu. Czy ktoś zforumwczów ma jakiś pmysł na tą spółkę?

Pytam ponieważ w spółce idą przemiany ale moim zdaniem dość nemrawo i nie wiadomo czy rk zkończą na plus czy minus. Od ceny emisyjnej (ponad 30 zł) wiele się wydażyło ale tendencja raczej ciągle spadkowa z odrobieniem strat po 2008r.

Czy gwiazda chemii budowlanej ma szansę jeszcze zabłysnąć?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM -1,20% 24,70 2021-09-23 15:35:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.