tu jest jakiś totalny dramat ,zero komunikacji , czyli nie mają się czym pochwalić .
jak była emisja to się udzielali , były komunikaty i coś się działo .
jest jak zawsze - gnojki jak chcą kasę to się starają , jak dostaną to mają nas w 4 literach .
myślałem że ta ekipa jest inna a to zdaje się nasz polski standard .
dramat.
profesory i inne zafajdane