Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Domagam się upadłości likwidacyjnej

Zgłoś do moderatora
Mam dość tego dziadostwa. Najwyższy czas, aby spółka ogłosiła likwidację, aktywa zostały wyprzedane, a akcjonariuszom wypłacona dywidenda z uzyskanej gotówki. W takim przypadku otrzymalibyśmy co najmniej 7-8 złotych za akcję (a najprawdopodobniej znacznie więcej), czyli dużo więcej, niż obecny kurs dziada. Skoro nieudacznicy z zarządu nie potrafią doprowadzić do wzrostu wartości spółki dla akcjonariuszy, to likwidacja jest najlepszym rozwiązaniem.

Ewentualnie, jeśli główni nie zamierzają wygasić działalności, to niech zrobią wezwanie, ale w takim przypadku mają dać wartość księgową. Powiedzmy, że zaokrąglenie w dół do najbliższej złotówki też będzie ok. Czyli 13 złotych za akcję i spadówa z giełdy, niech przestaną zawstydzać GPW swoją obecnością jako spółka, która nigdy nie wypłaciła dywidendy, a w dawnych czasach sprzedawała akcje znacznie powyżej obecnej wyceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -4,26% 1,80 2019-11-12 16:24:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.