Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,18 zł , zmiana od tamtej pory: -33,49%

DOŁEK ZA NAMI SPEKUŁA STRZĄŚNIĘTA MOŻNA JECCHAĆ UP

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/37088759,strong-letus-strong-capital-sa-12-2020-podpisanie-umowy-w-zakresie-ochrony-patentowej-systemu-etos-w-european-patent-office-epo

LETUS CAPITAL SA (12/2020) Podpisanie umowy w zakresie ochrony patentowej systemu ETOS w European Patent Office (EPO)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -0,71% 2,78 2020-11-23 16:46:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.