Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,03 zł , zmiana od tamtej pory: 10,84%

Dobre wyniki

Zgłoś do moderatora
Powiem że zaskoczyli mnie na plus. Biorąc pod uwagę podpisane niedawno umowy przyszłość Protektora rysuję się w jednym kierunku up. Nawet jak ktoś będzie chciał w poniedziałek na przekór wszystkiemu uwalić kurs ja z chęcią kupię bo mam świadomość że jak nie teraz to już za chwilę kurs musi rosnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -3,64% 2,25 2024-02-23 17:00:00