Zmiana terminu publikacji raportu to dobra wiadomość. Raport musi być dobry, bo spółki z jeśli decydują się na przyspieszenie publikacji to mają lepsze wiadomości do zakomunikowania rynkowi niż szacunki. Teraz naprawdę warto się powstrzymać ze sprzedażą akcji przez te dwa dni bo we wtorek przed sesją już będzie raport. A poza tym w tym dniu będzie o spółce głośno, pewnie zakomunikują coś o planowanej dywidendzie, na to liczę w okolicach może 5 zł na akcję (ależ było by super!!!!!), Może coś powiedzą o planach na przyszłość np. jakieś przejęcie i o perspektywach biznesu - utrzymujące się wysokie ceny stali, utrzymanie wysokich marż. To by pozwoliło na wzrosty może nie wystrzałowe ale spokojne trwałe i stabilne. AMEN