Zastanawiam się czy wy którzy mnie tak krytykujecie macie akcje czy tez nie i tylko sobie polewki robicie na forum. Bo jeśli tak to szkoda czasu. A co do wielkości zysku , to już dzisiaj na jedną akcję jest zysk wynosi ok. 8 złotych. Więc 5 złotych na dywidendę to nie jest marzenie. A co do przejęć, to nigdy nie płaci się gotówką od tego są banki aby takie transakcje finansować. A poza tym Zarząd ma w dyspozycji jeszcze trochę akcji kupionych od konsorcjum Stali, które może użyć jako rozliczenie transakcji przejęcia. Więc opcji jest kilka. Co do wyceny przyszłości - tak też napisałem, może podadzą jakie są perspektywy rynku stali, jak siebie widzą na tym rynku w przyszłości i to może być cenotwórcze. Ja mam nadzieję, że rynek dla Bowimu będzie OK.