Szanowni Państwo,
My Drobni Inwestorzu robimy wszystko co możemy żeby wesprzeć jedną z najlepszych spółkel na GPW w tym trudnym czasie. Dlatego prosimy tez o odważne działania ze strony Zarządu Trzymamy kciuki za jutrzejszą konferencje. I dziękujemy że działacie..
Z poważaniem
Drobni Inwestorzy