Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,34 zł , zmiana od tamtej pory: -48,72%

do zajączek

Zgłoś do moderatora
jestem tu od okolic zeta 1,- 1,10 ta spółka ma czas, a 11 zeta to wycena bardzo skromna i przypomnę ci o tym = żeby była jasność nie za tydzień = poczytaj moje posty = tylko dla cierpliwych
..... pytanie ?
Dlaczego teraz bala miałby pozbywać się nie oszlifowanego diamentu ?
odpowiedź :

Jak by było tak jak Ty myślisz to pogoniłby 50 % Gekoplastu a sprzedał tylko 15 %
kupili Symbio znam te profile działalności i już ostro idą detalem a wiesz dlaczego , odpowiedź : bo maja Bac Pol = kanał dystrybucji a to co pisałem o wycenie Baćka to nie jest wytworem wiosennej fantazji = trzeba zająć się lekturą przed wydawaniem takich sądów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,20 2023-09-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.