Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: 57,50%

Do wszystkich, którzy posiadają akcje

Zgłoś do moderatora
Kochani, gratuluję wszystkim, którzy posiadają papiery spółki. Wykonaliście dobrą robotę. Wyszukaliście, dokonaliście analizy i zakupiliście akcje. Wykazaliście się odwagą bo wszyscy wiemy, że na rynku new-connect bywa różnie. Teraz przyszedł czas nagrody, satysfakcji i potwierdzenia słuszności podjętych decyzji. Pisałem wcześniej, że nie sprzedaje się akcji jeżeli spółka nie daje powodów by je sprzedać. Pisałem także, że według mnie godziwa wycena akcji to 40 zł. Wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie dokonać korekty tej wyceny. W następnym tygodniu raport za poprzedni kwartał - sporo od niego zależy. Wierzę, że dobry czas dla spółki i dla nas dopiero się zaczął. Wierzę, że uczestniczymy w wyjątkowym marszu, do którego będą dołączać inni. Tego nam życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,53% 37,80 2023-02-06 09:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.