Porozmawiajmy merytorycznie.
Gonicie mnie, że piszę głupoty i sieje zamęt na forum, a efekt mojej pracy wpływa na wzrosty, śmiejecie się że mnie, że moje naganianie nic nie daje i jestem błaznem na tym forum.
Chciałbym zatem zadać pytanie do tych, którzy uważają, że spółka jest lux i warto w nią iść.
Pytanie brzmi, co się dzieje, ze pomimo sprzyjającego otoczenia, spółka stoi. Czy nie jest tak, ze bez jakiejkolwiek informacji, spółka buja się +- 2%
Czekam na argumenty.