Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  73,10 zł , zmiana od tamtej pory: 9,92%

Do przemyślenia

Zgłoś do moderatora
Wszedłem na Asseco dosyć późno, bo dopiero w tym roku. Planowałem od dawna, ale jakoś było nie po drodze, bo spółka nie za bardzo ruchliwa. Kupiłem niedużo, bo tylko 1000 akcji po 67 złotych. W tej chwili jak łatwo policzyć, zarobek już jest. Jest dywidenda niedługo. Parę dobhch tysięcy do przodu. Wolę taka stabilność, mnie to wystarczy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,50% 80,35 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.