Typu P.Tomasz321, którzy przez 2 lata interesują się bezinteresownie spółką i nagle przed końcem roku zmieniają front.Obsuwa spowodowana covidem to rzecz normalna(izolacja,brak dostępu fizycznego do laboratoriów,utrudniona komunikacja itp) Rozumiem że można dymac akcjonariuszy przed końcem roku (duża amplituda wachan kursu,optymalizacja podatkowa itd).Ale nagła zmiana to puszczanie niezorientowanych w kanał.