Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -93,98%

DO PROKURATURY NIEDLUGO 19...?

Zgłoś do moderatora
Pytanie od Inwestora: "...Jakie rzeczowo wykonano prace w zakresie odtworzenia i modernizacji kotła elektrociepłowniczego i dachu w Zakładzie w Orchówku? Kto był wykonawcą tych prac i jakie koszty poniosła Spółka na poszczególne zakresy wykonanych prac i jakie koszty poniosła Spółka na poszczególne zakresy wykonanych prac, które łącznie stanowią kwotę 9,8 mln zł...."

Odpowiedź Spółki:
.... Na te nakłady składają się między innymi: - prace budowlane w postaci czyszczenia, krycia pianką, .... – wykonawca LOBO NE GRO Adam Bogumił z/s w Warszawie; wartość robót 1.517.874,44 zł...."

Jednak jest to firma prawnicza.... Jak to możliwe, że firma to przeprowadziła remonty? Wniosek jest jeden.
http://www.lobo-ne-gro-adam-bogumil.likerate.pl/ 

Inne odpowiedzi są też bardzo ciekawe. A jak się poszuka w internecie to włos się jeży jak spółka była zarządzana.  DO PRKURATURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DONIESIENIE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCOPAK 4,95% 0,05 2020-06-24 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.