Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Oni narazie są nie do pokonania - ale Nicolae Ceaușescu też był nie do pokonania - do czasu.
Temat Idei - wróci. I 100 tys. Polaków dostanie odszkodowania ze bezprawne przejęcie banku ( aż dziwne, że Moi Ukochani Pisowcy z cała ich władzą potrzebowali aż dwa lata, żeby zniszczyć bank ). oraz usłyszą slowo PRZEPRASZAM.
Poza tym- dziękuję za dobre słowo - mnie nie interesuje PO, PIS, PSL itd - ale jak widzę porządnego człowieka - nieważne z jakiej partii - to na pewno będę za nim!
  • Do Pisuara Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.