Ludzie jeśli zaczynacie inwestować to swoich inwestycji nie nie opierajcie o czytanie tego forum.
Jak chcecie zarobić to zerknijcie na takie wskaźniki jak C/Z , WK/Z i porównujcie do innych spółek z branży.
Nie słuchajcie ludzi którzy mówią źle o spółce. Jak by ona była zła to ich by tu nie było. Po prostu chcą zarobić kupując tanio.
Poczytajcie o takich ludziach jak Waren Buffet lub independenttrader i wyszukajcie informację kiedy oni kupują.
Nie będę mówił co macie robić, podejmujcie decyzję sami....