Ja tu z kilkoma osobami od lat pisze co jak gdzie i po co. Myslisz ze sie sluchali? Na palcach 1 reki mozna policzyc z tysiecy osob jakie sie tu przewinely. Ci co sluchali zarobili 1000% i wiecej jak trzymali.
Nie ma sensu tlumaczyc i marnowac czasu. Sa ludzmi doroslymi i niech podejmuja decyzje. Za raczke nikt ich cale zycie prowadzic nie bedzie.