Jeszcze widać na arkuszu kupna chamski sposób na pozyskanie po taniości , uwalanie na siłę , ktoś chce kupić np. po 26,40 jest 26,45 a ktoś sprzedaje po 26,20 .......he he he i tak od rana się dzieje
Przecież to produkt skazany na sukces , może być i gadżet , lecz sukces
Jeżeli dobrze się wczytaliście to 30 k już jest produkowane i w ciągu 12 miesięcy kolejne 50 k ----- czyli 80 k ......
A chcieliby w ciągu 5 lat sprzedać 200 k urządzeń .......jestem bardzo spokojny o wyniki
Pozdrawiam .........