Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,04 zł , zmiana od tamtej pory: -28,85%
Raport dno totalne, kolejny rok na stracie. Panie prezes maja takie pojęcie o zarządzaniu jak ja rolnik o lataniu. Podsumowanie raportu co roku takie same, z tą różnicą, że lekko przekłamane bo jak ma sie współpraca z rolnikami skoro już w niedługim czasie odejdzie spora grupa dostawców mleka. tzw. grupa producencka.
  • DNO Autor: ~Rolnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILKPOL 0,00% 0,74 2020-01-20 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.