Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: 21,17%

Dlaczego warto inwestować w akcje GI Group!

Zgłoś do moderatora
  • Work Service działa na atrakcyjnym i rosnącym rynku usług personalnych
  • Work Service S.A. jest wiodącą spółką sektora usług personalnych w Polsce i Środkowej Europie, pierwszą spółką swojego sektora notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Rynek usług personalnych na którym działa Work Service S.A. jest dużym i atrakcyjnym sektorem, którego wartość w 2017 roku szacowana była na ok. 1,5 miliarda Euro W Polsce oraz 3,3 miliarda Euro w czterech najważniejszych krajach regionu Europy Środkowej, tj. Polsce, Węgrzech, Czechach i Słowacji.
  • Work Service posiada portfolio stałych klientów, głównie z sektora produkcji przemysłowej, usług, produkcji branży motoryzacyjnej, logistyki i handlu detalicznego.
  • W dobie rynku pracownika znaczenie agencji zatrudnienia rośnie, a Work Service ma silnie rozpoznawalną wśród klientów i kandydatów markę.
  • Work Service zatrudnia dziennie ponad 40 tysięcy pracowników w Polsce, na Węgrzech, w Niemczech, Czechach, Słowacji, Rumunii, Słowenii, Chorwacji, Francji, Belgii i Austrii.
  • Poprzez spółki zależne Work Service wspiera transgraniczną wymianę pracowników na rynkach Unii Europejskiej.
Dzięki zasięgowi działania oraz wieloletniemu doświadczeniu Work Service skutecznie eliminuje niedobory pracowników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -0,27% 1,45 2022-01-20 09:21:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.