Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,80 zł , zmiana od tamtej pory: -22,82%

Dlaczego umowa z ekipą Friza jest ważniejsza niż wam się wydaje.

Poniżej kilka moich przemyśleń na temat obecnej sytuacji, nie będących poradą inwestycyjną:

Czytając forum czy komentarze w innych miejscach odnoszę wrażenie, że niektórzy myślą, że T-Bull wydaje co najmniej nowego wiedźmina. Cały czas widzę komentarze: "Hurr durr ta gra nie zarobi bo pieniądze to się robi za granicą a poza Polską nikt Friza nie zna hurr durr". Tak więc siadajcie, przeczytajcie i przetrawcie to co piszę:

T-Bull nie zrobi kolejnego wiedźmina. Nie zrobi kolejnej gry AAA i nawet wątpię, że zrobi "dobrą" grę. Cały szkopuł jest w tym, że ta gra nie musi być dobra, żeby zarobić.*

Gra z pewnością zostanie wydana na platformy mobilne. Czyli idealne platformy żeby dotrzeć do dzieci i młodzieży, czyli grup docelowych. Wersja pctowa jest moim zdaniem mocno wątpliwa. Jestem pewny, że gra zostanie wydana w modelu f2p z reklamami i (co ważniejsze) mikropłatnościami. To właśnie na mikropłatnościach ta gra zarobi pieniądze. Gracze są do mikropłatności przyzwyczajeni i pomimo ciągłego narzekania na nie ciągle wydają nie nie pieniądze. Myślicie, że 12-letnia dziewczynka nie zapłaci 20zł z karty mamy żeby wersow miała ładniejszą torebkę(czy cokolwiek na czym ta gra będzie polegać)? To się zdziwicie. Gry mobilne mikropłatnościami stoją i tak będzie i w tym wypadku.

Właśnie na czym te "co najmniej dwie gry" mają polegać? Niestety nie mam informacji z wewnątrz i tego nie wiem. Mam kilka swoich typów ale to troche zgadywanka z mojej strony. Będą to zapewne typowe niskobudżetowe gierki stawiające na utrzymanie gracza jak najdłużej przy ekranie, tak żeby znajome twarze mogły dłużej naganiać do kupna wirtualnej waluty w postaci diamentów/chmurek/czegokolwiek.

Ekipa w tym momencie to już poważny biznes a nie grupa znajomych robiąca pranki na yt. Stąd wątpie, że wchodziliby w umowy na których nie byliby pewni zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL -4,17% 23,00 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.