Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,34 zł , zmiana od tamtej pory: 94,61%

Dlaczego Abak odniesie sukces

Zgłoś do moderatora
W ramach nowego ładu postanowiłem zorientować się jak to jest z tym nieładem. Wszyscy plują i konsać chcą naszego Jarka a przecież to program *** jest a nie rządu. Kiedyś na kartce papieru mogłem się rozliczyć i odliczyć ewentualną ulgę a dzisiaj... https://youtu.be/foCRcFnmEhw
Jak ktoś nie ma czasu oglądać to lepiej przewinąć do 20 min. Nie chcę nikogo przekonywać do ugrupowań politycznych, chyba nie o to chodzi?! Abak jest zgrupowaniem specjalistów którzy już mają świetne opracowania tych przepisów, które I tak się zmienią. Realnie spółka powinna stać w okolicy 15 zł po Q1 przyszłego roku. Wrócę oczywiście do tego tematu za rok. Zapakowany na 3,14 za akcję po uszy:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABAK 0,00% 6,50 2023-09-29 13:11:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.