Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,64 zł , zmiana od tamtej pory: -30,61%

Demiurg, nowe biuro

Zgłoś do moderatora
Ice Code Games zatrudniając nowych pracowników dba również o warunki pracy czego dowodem będzie prawdopodobnie nowa siedziba biura. W lipcu Ice code w wyniku konkursu na najem lokali użytkowych otrzymało 350 m2 biura w Warszawie.
Link: https://ibb.co/7rWkcrj

Wszystkie oferty pracy dotyczące Demiurg które pojawiły się w przetargach to 14 osób a lokalizacja w każdym z nich to Rzeszów.
W styczniu w ramach tego projektu przetargi obejmowały dodatkowo zakup 10 komputerów w maju kolejne 5.
Termin realizacji projektu DEMIURG to 06.07.2022
-Programista Algorytmów (Algorithm Programmer 
-Tester 
-Producent / Analityk Produkcji
-Artysta techniczny (Technical Artist) - 
-Developer Unity nr 3
-Główny Projektant (Lead Designer)
-Programista Multiplatformowy (Multiplatform Programmer)
-Developer Unity (nr 4) 
-Kierownik B+R
-Ekspert w obszarze algorytmów, systemów rekomendacyjnych, uczenia maszynowego (E1)-½ etatu przez 9 miesięcy realizacji projektu (8 miesięcy faza badawcza / 1 miesiąc faza rozwojowa).
-Ekspert w obszarze algorytmów, systemów rekomendacyjnych, uczenia maszynowego (E2) - ½ etatu przez 6 miesięcy realizacji projektu (5 miesięcy faza badawcza / 1 miesiąc faza rozwojowa).
-Developer Unity (nr 5) 
-Projektant Poziomów
-Projektant doświadczenia użytkownika (UX)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX 4,60% 1,14 2021-10-21 15:00:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.