Jako inwestora długoterminowego, zastanawia mnie jedna rzecz. Zakładając że spółka nie zostanie wchłonięta przez jakiegoś giganta, po komercjalizacji możemy spodziewać się dochodów rocznych, mocno orientacyjnie, w granicach obecnej kapitalizacji albo większych. I teraz pytanie - co z tą kasą ? Przecież nie będą jej w całości odkładać na koncie. Dywidenda ? Nowe badania ? Znając prezesa, już ma na to plan :) A Wy jak myślicie?