http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/rzad-promuje-program-czyste-powietrze-ktorego-nie-ma-stanely-ocieplenia-domow-i-likwidacja-kopciuchow-po-wakacjach-polska,13297972/
Zastanawia mnie ta cisza a was nie?
Przecież po kraju jeżdzą juz setki tysiecy elektomobili. Pociagi dojeżdzaja do CPK samoloty latają do i z niego. Staki przepływaja przez mierzeje wislana no i atomówka w budowie.
Pierwsze myslałem ze to program dla klienta pozniej że obywatela jakis czas że dla wyborcy dobrej zmiany a teraz doszedłem do wniosku ze dla nikogo :-)