Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,97 zł , zmiana od tamtej pory: -20,73%

Czym więcej piszecie...

Zgłoś do moderatora
tym większe g. na kursie i akcjach. Dobrze wam tak! :)
Ile w plecy 90% ma z tym koronaswirusem, zamisat siediec cicho na du... skaczecie i tracicie kase.
A ja sobie siedze np na MLS od listopada, kupowalem powyzej 30 pln, no i dziekuje tym, ktory sprzedali ponizej 25 pln i od nich mialem szanse dokupic. Po miesiącu dzisiaj na plus. Nawet jakbym nie dokupowal, to pewnie za tydzien bym tez byl na zero.
Dobre spolki bez kombinacji, a nie skakanie.
Kupilem troche akcji CDA po 11-12 pln i czekam na te cene powrotem.
Tutaj arząd kombinuje zwiekszaniem kapitalu zakladowego i sprzedaza akcji, jak na kilku innych "cwanych" społkach.
Dziekuje ze jestescie!
Oddacie znowu za 12 pln...?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -1,04% 19,00 2023-02-07 16:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.