Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,97 zł , zmiana od tamtej pory: -18,86%

Re: Czym więcej piszecie...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-04-17 o godz. 07:24 ~Kuba napisał(a):
> A w marcu pisaliście z milo że to najlepsza spółka na giełdzie. Można sprawdzić 5 stron wcześniej.hehe

Hahah na pewno nie pisałem, że najlepsza spółka na giełdzie. Nie mniej pisałem o spółce dobrze, zanim bezpodstawnie i czysto spekulacyjnie nie urosła o 230%.Po czymś takim lepiej dłuższy czas spółki nie tykać- to po pierwsze. Po drugie była dobrą spółką przy wycenie 15 zł, a jeżeli w spółce się nic nie zmieniło a cena akcji wynosiła 40, czy 50 zł to już ta sama spółka przestaje być dobra. Naucz się, że rynek jest dynamiczny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,83% 19,45 2023-03-24 09:03:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.