Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,00 zł , zmiana od tamtej pory: -31,36%

Czy warto dokupić?

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry wszystkim :)

Jestem początkującym inwestorem. Miesiąc temu kupiłem 100 akcji Bioplanet i ładnie kurs poszedł do góry :) myślę, czy by nie dokupić jeszcze 100 akcji? co o tym myślicie? jest szansa, że jeszcze pójdzie do góry, powiedzmy w najbliższych 3 miesiącach?

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOPLANET -2,58% 30,20 2021-11-30 16:39:52