Zastanawiam się nad podwojeniem mojej pozycji na GPW ze względu na potencjał wprowadzenia OKI. Czy ktoś mnie może wyprowadzić z błędu w myśleniu że OKI to "game changer" dla naszej giełdy i dla spółki GPW jako beneficjenta głównego ? Spółka poszła już ponad 30% w tym roku ale to chyba "mało"