Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,85 zł , zmiana od tamtej pory: 0,82%

czy odpowiadać na wezwanie ?

Zgłoś do moderatora
Witam wszystkich zainteresowanych. Zastanawiam się, pewnie jak większość z Was co zrobić. Ma mało czasu bo do 17 grudnia. Czy czekacie na jakieś info z funduszy i samego ace ? Jaki są procedury zapisu na wezwanie i ile czasu mogą zająć ? Mieszkam w wsie, rachunek w mBanku. Napiszcie co o tym myślicie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACE 0,18% 15,98 2015-12-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.