Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: -73,04%

Czy ktos sie orientuje komu i dlaczego sprzedaje swoje akcje Dlugolecka?

Zgłoś do moderatora
Caly czas zbuywa pakiet takies samejwielkosci. Nie jest napisane czy pakiet jest zbywany na rynku czy przez tranzakcje kupna sprzedazy. Wydaje mi sie ze jakas osoba wchodzi do grubszego akcjonariatu. Dziwne bo po przekroczeniu 5% ktos powinien sie ujawnic.

Jedynie komentarze na powiomie mile widziane...

(ps.)Przepraszam za bledy ale mialem pewnien problem z klawiatura.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEGASONIC 5,77% 0,55 2019-02-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.