Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -32,82%

Czy ktoś jeszcze pamięt?

Zgłoś do moderatora

 Czytając komunikaty spółki, przypomniały mi się patenty PRESTO.
W pewnym okresie czasu wykres i komunikaty wyglądały podobnie 2015r
https://www.bankier.pl/analiza-techniczna/PRESTO 
Popatrzyłem również na władze spółki, wiem pewnie to tylko przypadek (nie jeden nosi takie nazwisko) ale zbieżność nazwisk w radzie nadzorczej występuje
 https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/PRESTO/wladze-zatrudnienie
Dodam tylko ,że nie mam akcji spółki, zainteresowałem   się przez przypadek czytając artykuł o wzroście tak gwałtownym wartości akcji 3700% łoł robi wrażenie i nie znam bliżej historii  spółki, ot czysta zbieżność sytuacji. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LETUS -2,24% 2,62 2020-12-01 16:39:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.