Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,10 zł , zmiana od tamtej pory: 8,02%

Czy inwestorzy z kryptowalut zaczęli kupować akcje?

Zgłoś do moderatora
Ostatnie kilka dni wzrosty a teraz korekta? Może będziemy tu mieli dalsze wzrosty jeśli nastąpi jakiś przepływ znużonych inwestorów z rynku kryptowalut? Jak myślicie? Mi się wydaje że może być coś na rzeczy patrząc na takie artykuły jak ten
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z-potencjalem-do-rozwoju-i-wzrostu-na-2021-i-2022/

  • Czy inwestorzy z kryptowalut zaczęli kupować akcje? Autor: ~Jan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CITYSERV 4,81% 14,15 2021-07-30 11:33:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.