Forum Giełda +Dodaj wątek

czy dobrze rozumuję ??

Zgłoś do moderatora
kilkanascie dni temu Jupiter sprzedał ponad %5 akcji Energopolu.

Jesli kupila jakas nowa instytucja to bedzie musiało byc info o przekroczeniu.

Jesli natomiast w ciagu 7 dni nie bedzie to czy mozna domniemywac ze kupil to Skarbiec a przynajmniej tyle ze pozostala czesc nie przekracza 5%??
  • czy dobrze rozumuję ?? Autor: ~Grzegorz J

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 16,40 2021-01-27 14:25:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.