Czy spółka naprawdę szuka inwestora?
Czy OFE są tylko "śmietnikiem" na papiery Protektora?
Co się stanie z 30 % akcji Protektora w OFE w momencie planowanej likwidacji Funduszy?
Czy Protektor bierze udział w jakichkolwiek przetargach?
Czy i jaki wpływ na wyniki będzie miała deflacja w Niemczech?
Czy Protektor prowadzi jakąś jeszcze działalność oprócz wyprzedaży majątku?