Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  857,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,70%

Członkek Zarządu Spółki - zbycie akcji

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BENEFIT-SYSTEMS-S-A-Informacja-o-transakcjach-na-akcjach-Spolki-uzyskana-w-trybie-art-19-MAR-8057980.html

wiekszosc obiektow zamknieta, jak nie wszystkie, kasy za karty nie pobieraja, a cena rosnie :)
...i kto logicznie myslacy to kupuje na blisko rekordowych notowaniach w dluzszej prespektywie i przy C/WK: 4.18
https://stooq.pl/q/g/?s=bft
https://stooq.pl/q/?s=bft&c=10y&t=l&a=lg&b=0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 3,38% 611,00 2022-01-21 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.