tam też mam akcjie ale już nie jestem w 100% pewien czy będzie tak dobrze !!
bardzo duże zamieszanie się zrobiło!!
i wcale zarobek 500% to nie jest wyleszczenie!!!
ale jak TY mistrzu tak uważasz to pewnie masz rację Mistrzu!!
pozdrawiam
depend jest na początku drogi jaką PMI już zaczęło na początku roku!!
następnym razem napisz coś merytorycznie to może będę polemizował z\Tobą!!
Ja merytorycznie rozmawiam o PMI!!