Forum Giełda +Dodaj wątek

Czekamy na koniec października i grudzień...

Zgłoś do moderatora
Cyt.. Warto zauważyć, że w dniu 16 czerwca Walne Zgromadzenie Spółki uchwaliło emisję akcji 5 do 15 mln sztuk (9-22% całości) w drodze zaoferowania ich wybranym inwestorom. Przy cenie giełdowej 0,30 zł na akcje mamy 1,5-4,5 mln gotówki, oczywiście cena może być niższa to i wpływy niższe, ale każdy wpływ to plus dla właścicieli obligacji. No i emisja też może nie dojść do skutku.
Obligacje (są raczej w portfelach inwestorów indywidualnych) do wykupu są w grudniu, wcześniej – na koniec października - upływa termin kredytu obrotowego w mBanku (łącznie niecałe 6 mln zł), ale już do końca sierpnia tego roku spółka musi spłacić 1,1 mln zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WERTHHOLZ 2,86% 0,22 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.