Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -23,99%

Czekam na przedstawienie nowej Strategii

Zgłoś do moderatora
- nowa strategia
- nowe pomysły na działalność
- nowe cele

Przy okazji kilka pozwów w tle o kosmiczne odszkodowania np od Business Insider, KNF

Może Altus został by nowym Berkshire? Mają pieniądze na inwestycje mogą kupić najlepiej rokujące biznesy z rynku a nawet się wspomóc emisją. Byle dalej kręcili Altusem ludzie którzy mają niebywały zmysł do robienia kasy.

Np przeznaczyć 70 baniek na inwestycje a 3 miliony oddać w dywidendzie aby pokazać dobrą wolę.

Jakubas na 100% wie od rynku więcej inaczej by nie wchodził po 8 złotych - zawsze może wspomóc spółkę dodaktowym finansowaniem poprzez prywatną emisję. Ma co uśredniać.

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -1,23% 1,60 2023-10-03 13:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.