Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,14 zł , zmiana od tamtej pory: 15,89%

Re: Czekam na przedstawienie nowej Strategii

Zgłoś do moderatora
Ci ludzie ze sobą rozmawiają. Jakubas na 100% gadał z Osieckim i innymi o przyszłości spółki i prawdopodobnie wiedzili że spółka może spadać na dół ale z drugiej strony już wtedy był wyrysowany plan działania.

1. przenosimy wszystko do rockbridge
2. ? okaże się co było zaplanowane
3. Jakubas wiedząc o punkcie 2 pakował jak świeże pieczywo z biedronki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -0,80% 2,48 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.