Dnia 2023-04-24 o godz. 14:30 ~Jdne napisał(a):
> Zyski będą topnieć. Znamy już przecieki wyników. Za kasę jest wszystko.
Poskładajmy to do kupy:
- jesteś przy kasie, znasz wyniki, nie masz akcji i siedzisz na forum i naganiasz na spadki?
Yhyyyy... Sam widzisz, że to w ogóle sie nie spina...
Nie miałeś akcji, ani kasy jak kurs stratował z kilkunastu złotych, a teraz nadal nie masz akcji i nadal jesteś golas...