Zaliczyliśmy rekordową recesję. Spadek PKB, itd.
Teraz rynek zacznie się odbudowywać. Ci, którzy wylecieli będą brać kredyty na rozkręcenie biznesów.
Stany kończą dodruk, co za tym idzie też inne kraje skończą, żeby regulować kurs walut.
Moim zdaniem po wakacjach banki ruszą z kopyta... a są w mocnej przecenie.
Nie wiem jak wasze zdanie na ten temat.