Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,57%

Czarny scenariusz

Zgłoś do moderatora
Ruch lotniczy nie wraca do stanu sprzed epidemi. Samoloty linii lotniczych 'zarastają mchem' więc oferują chartery dla biur podróży po kosztach a nawet dopłacają do interesu żeby tylko 'przewietrzyć' samoloty. Serio nie boicie się takiego scenariusza i nawet nie bierzecie go pod uwagę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -4,37% 30,60 2021-09-20 09:20:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.