Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  209,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

cuda, to zasługa prezesa !!!!!

Zgłoś do moderatora
Syndyk Masy Upadłości Spółki pod nazwą Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje, że powziął wiadomość o złożeniu w dniu 09.12.2015 roku do Sądu Rejonowego Poznań-Stare Miasto w Poznaniu Wydział XI Gospodarczy dla Spraw Upadłościowych i Naprawczych przez Zarząd Spółki wniosku w przedmiocie zmiany sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego z postępowania obejmującego likwidację majątku Spółki na postępowanie z możliwością zawarcia układu z wierzycielami.
  • cuda, to zasługa prezesa !!!!! Autor: ~IQ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HYDROBUD 3,83% 209,00 2007-08-08 16:25:12